Andrea Salustri (Itaalia)

Andrea Salustri (Itaalia)

MATERIA

Koreograafia mitmele polüstüreenvormile ja ühele inimesele, mida saab nautida kogu perega.

“Materia” uurib ühe materjali, polüstüreeni võimalusi muutuda elavaks ja ühtlasi peategelaseks lavalistes sündmustes. Esineja roll muutub vahendaja rolliks ning objekti, selle käsitseja ja käsitsemise vaheline fookus nihkub pidevalt.

Teekond juhib ja järgib materjali alates hapra kohtumise ebalevatest liigutustest kuni eneseküllase aparaadi valju helimaastikuni. Toimub triiv rahu ja pimeduse, avastuse ja hävingu piiril.

Teos hoidub peale surumast narratiivi, eelistades lasta publikul laval esitatud kujunditele omaenda jutustuse juurde mõelda. Etteantud tingimuste raames on esemed vabad tegutsema ja initsiatiivi haarama.

Andrea Salustri on pärit Roomast, kus ta õppis kontaktžongleerimist ja tuletrikke ning on töötanud tänavaesinejana. 2013. aastal lõpetas ta Rooma La Sapienza Ülikoolis filosoofia eriala cum laude ning otsustas seejärel kolida Berliini, et omandada haridus kaasaegse tantsu alal. Läbinud esmalt Tanzfabrik Berlinis tantsu intensiivkursuse, jätkas ta tantsu- ja koreograafia õpingud Berliini Ülikooli tantsukateedris.

 

L, 6.07 19:30 Rakvere Teatri väike maja OSTA PILET 

P, 7.07 14:00 Rakvere Teatri väike maja OSTA PILET (välja müüdud)

Kestus: 55 min
Sõnadeta
Peresõbralik lavastus, alates 6+ 
Lavastuses kasutatakse strobo valgust ja lavasuitsu. 

Autor ja esitaja Andrea Salustri; Valguskujundus ja tehniline režii Michele Piazzi; Tehniline meeskond Andrea Parolin, Andreas Harder; Helikujundus Federico Coderoni; Loomingulised konsultandid Kalle Nio, Roman Müller, Darragh McLoughlin, Alex Lempert, Benjamin Richter, Matthias Buhrow, Mariagiulia Serantoni.

Levitaja Diffusion Carolina Ortega – Aurora Nova international theatre booking agency.
Kaastootja PERPLX.
Residentuur Espace Périphérique – La Villette, La Maison des Jonglages, Cirqu’Aarau, Katapult, Zirkusquartier Zürich, La Briqueterie CDCN du Val-de-Marne, kunstencentrum BUDA, PERPLX
Lisatoetajad circusnext European Platform co-funded by the Creative Europe Programme of the European Union, Chamäleon Productions, Cirqu’Aarau, circus re:searched, Berlin Senate Department for Culture and Europe, TelepART programme of the Finnish institute in Germany.