News

Baltoscandali passid

Baltoscandali passid on välja müüdud. Üksikpiletid tulevad müüki 1. aprillil.

Sel aastal muudab Eesti teatrisuve kirjumaks festival Baltoscandal, mis toob Rakverre 3.–7. juulini kokku etenduskunstide tipptegijad Eestist, Euroopast ja kaugemaltki. Festivali programm avalikustatakse märtsis, kuid alates 1. veebruarist on võimalik soetada endale festivalipass.

Viis päeva tihedat programmi annab festivali külastajatele võimaluse avastada enda jaoks uusi teatritegijaid, aga ka taaskohtuda juba vanade tuttavatega. Festivalipass tagab pääsu kavas olevatele etendustele ja muudele tasulistele üritustele. Valida saab ka toetajapassi, mis annab festivali passiga samaväärse ligipääsu etendustele, ent mille kaudu panustab passiomanik ühtlasi Baltoscandali toimumisse.

18. korda toimuv Baltoscandal on Eesti ja Baltimaade vanim rahvusvaheline teatrifestival. Festivali läbivaks jooneks on algusest peale olnud teatritegemise erinevate vormide ja võimaluste tutvustamine. Tänavune Baltoscandal on juubelihõnguline, tähistades 30 aasta möödumist esimesest festivalist Rakveres. Festivali kunstiline juht on Priit Raud ning korraldaja Rakvere Teater.