LIISA SAAREMÄEL, EMER VÄRK (EST)

Sihtkoht teadmata 12 HMR

Lavastus “Sihtkoht teadmata 12HMR” toob publiku ette kirju koondportree noorte inimeste eludest, kooli lõpust, lahknevate teede ristumiskohast, väikelinnas kasvamisest ja unistustest tuleviku osas. Oodatud on sentimentaalsus oma kõikides värvides kui ka plahvatuslik energia edasi minna, põletades kõik jäljed.

Etendajateks on Rakvere Reaalgümnaasiumi vastsed vilistlased - oma ea eksperdid -  kellega koostöös Liisa Saaremäel ja Emer Värk loovad ruumikogemuse, milles põimuvad dokumentaalne materjal ja selle fiktiivne tõlgendus. Lavastuse ruum on kohtumispaik noorte ja publiku vahel, et aktiveerida vastuoluline mälukeha, milles on ilu, arusaamatust kui ka torkavat teravust.

Mis on see viimane hetk enne uut peatükki?

Närtsivad lilled ja lõputu jäädvustamine aktusel. Kas see on viimane võimalus ennast avada ja näidata? Esimene suudlus ja kellegi lokid libisemas kartulisalatisse. On su ümber sunnitud kooslus või sõbrad kogu eluks? Mitu korda öeldi tuult tiibadesse või et sa oled täna kõige targem? Näpp kõigele püsti ja totaalne teadmatus tuleviku ees. Mis saab tühjaks jäänud toast ja oma kamba naljadest, mida keegi kunagi enam ei mõista? Kas näeme, sõbrad ja vaenlased, kümne aasta pärast kokkutulekul… Ootamatud pisarad ja vabadus.

Sa võid seda hetke mäletada, aga ma ei usu sind.

P.S.
Kõik algab ja lõppeb peoga!

 

K, 6.07 18:00 Carola, Kuke 3

N, 7.07 18:30 Carola, Kuke 3

 

OSTA PILET

 

Kestus 90 min

Eesti keeles

Etendusele ei pääse ratastooliga