Programm

Home  /  Current Page

 KOLMAPÄEV, 4. juuli

14:00 – 22:00 draamamaa.ee draamamaa tasuta
16:30 Festivali avamine: t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (BEL) Keskväljak tasuta
17:00 – 21:00 Hans Rosenström (FIN) „MIKADO“ kolakamber tasuta
17:00 – 18:30 Mart Kangro (EST) „TALK TO ME“ spordikirik välja müüdud
19:00 – 20:30 Pieter de Buysser & Hans Op de Beeck (BEL) „BOOK BURNING“ väike saal osta pilet
21:00 – 22:45 Tartu Uus Teater (EST) „VANEMUISE BIITLID“ suur saal osta pilet
23:00 – 00:00 Jolika Sudermann & Alma Söderberg (GER / SWE) „A TALK“ kultuurimaja välja müüdud
23:55 – 04:00 FESTIVALI KLUBI: Live ENESEIMETLEJATE KLUBI (EST) + DJ Elvis Efert (EST) teatrikohvik osta pilet

NELJAPÄEV, 5. juuli

12:00 – 15:00 Seminar „Milleks investeerida kultuuri?“ kultuurimaja keldrisaal tasuta
14:00 – 15:30 Kohtumine kunstnikuga: Pieter De Buysser draamamaa tasuta
14:00 – 22:00 draamamaa.ee draamamaa tasuta
15:00 – 21:00 Hans Rosenström (FIN) „MIKADO“ kolakamber tasuta
16:00 – 17:00 Erki Kasemets (EST) „PMV“ 1. osa Linnuse autotöökoda tasuta
17:30 – 18:30 Juha Valkeapää & Taito Hoffrén (FIN) „10 JOURNEYS TO A PLACE WHERE NOTHING HAPPENS“ telk Rahvaaias välja müüdud
17:30 – 19:00 Pieter de Buysser & Hans Op de Beeck (BEL) „BOOK BURNING“ väike saal osta pilet
19:30 – 20:50 Forced Entertainment (GBR) „TOMORROW’S PARTIES“ suur saal osta pilet
21:00 – 21:30 Erki Kasemets „PMV“ 2. osa Teatri laod tasuta
21:00 – 22:30 Von Krahli Teater (EST) „JÄRGMINE VOOR“ pangamaja osta pilet
21:15 – 22:45 Mart Kangro (EST) „TALK TO ME“ spordikirik osta pilet
23:00 – 23:30 Erki Kasemets (EST) „PMV“ 3. osa Kuusakoski tasuta
23:45 – 00:45 Ivo Dimchev (BUL) „LILI HANDEL“ kultuurimaja välja müüdud
23:55 – 04:00 FESTIVALI KLUBI: Live VON KRAHL ENSEMBLE (EST) + Live HARRY HUMMER (NED) + DJ Miisu (EST) + DJ Erni Kask (EST) teatrikohvik osta pilet

REEDE, 6. juuli

14:00 – 22:00 draamamaa.ee draamamaa tasuta
15:00 – 16:00 Kohtumine kunstnikuga: Forced Entertainment draamamaa tasuta
15:00 – 21:00 Hans Rosenström (FIN) „MIKADO“ kolakamber tasuta
17:00 – 18:00 Juha Valkeapää & Taito Hoffrén (FIN) „10 JOURNEYS TO A PLACE WHERE NOTHING HAPPENS“ telk Rahvaaias välja müüdud
17:00 – 18:00 Henri Hütt (EST) „SFÄÄRI SAARED (IN ORDER TO DANCE)“ väike saal välja müüdud
18:30 – 19:15 Forced Entertainment (GBR) „TOMORROW’S PARTIES“ suur saal osta pilet
18:30 – 20:00 Von Krahli Teater (EST) „JÄRGMINE VOOR“ pangamaja välja müüdud
20:30 – 22:00 chelfitsch & Toshiki Okada (JPN) „CURRENT LOCATION“ ladu välja müüdud
22:30 – 23:30 Ivo Dimchev (BUL) „LILI HANDEL“ kultuurimaja välja müüdud
22:30 – 23:15 t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (BEL) „DISTORSIONS URBAINES“ keskväljak tasuta
23:45 – 01:05 Laura Kalauz & Martin Schick (ARG/SUI) „CMMN SNS PRJCT“ spordikirik osta pilet
23:55 – 04:00 FESTIVALI KLUBI: Live HÕBENIIT (EST) + DJ Torm & Leiner (EST) teatrikohvik osta pilet

LAUPÄEV, 7. juuli

12:00 JALGPALL: Küünikud vs. Romantikud Rahvaaed tasuta
14:00 – 22:00 draamamaa.ee draamamaa tasuta
14:00 – 15:30 Kohtumine kunstnikuga: Toshiki Okada draamamaa tasuta
15:00 – 21:00 Hans Rosenström (FIN) „MIKADO“ kolakamber tasuta
16:00 – 22:00 Forced Entertainment (GBR) „QUIZOOLA!“ kultuurimaja välja müüdud
16:00 – 17:00 Juha Valkeapää & Taito Hoffrén (FIN) „10 JOURNEYS TO A PLACE WHERE NOTHING HAPPENS“ telk Rahvaaias välja müüdud
16:00 – 17:00 Laura Kalauz & Martin Schick (ARG/SUI) „CMMN SNS PRJCT“ spordikirik osta pilet
17:45 – 18:55 Schwalbe (NED) „SCHWALBE CHEATS“ väike saal välja müüdud
19:15 – 20:15 Taavi Varm (EST) „FUNK KON“ suur saal välja müüdud
20:30 – 21:15 t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (BEL) „DISTORSIONS URBAINES“ keskväljak tasuta
20:30 – 21:30 Taavi Varm (EST) „FUNK KON“ suur saal välja müüdud
22:00 – 23:30 chelfitsch & Toshiki Okada (JPN) „CURRENT LOCATION“ ladu osta pilet
23:55 – 01:00 Random Scream / Davis Freeman (USA / BEL) „7 PROMISES“ väike saal välja müüdud
01:00 – 04:00 FESTIVALI KLUBI: Live STATE OF ZOE (EST) + DJ Levy a.k.a Arvo Houkka (FIN) väike saal osta pilet